Weby

Našim cieľom je vytvoriť Vám takú webstránku, ktorá bude spĺňať najnovšie trendy a požadované postupy, aby ste čo najrýchlejšie zaujali svojich návštevníkov a urobili z nich spokojných zákazníkov.

Web Development
Čo ponúkame?

Vytvoríme pre vás webovú stránku alebo e-shop na mieru s vlastným administračným rozhraním, kde si môžete pridávať fotky, editovať text a vytvárať ďalšie podstránky, ba dokonca ešte oveľa viac. Váš web nebude závislí na nás a po odovzdaní si môžete sami spravovať obsah. V prípade potreby doplnenia ďalších funkcií nás môžete znova osloviť a bez akýchkoľvek problémov vieme na váš web doprogramovať rôzne funkcie. V prípade, že už šikovného programátora máte, nemal by mať problém naprogramovať ďalšie funkcie podľa vašich predstáv. Pripravili sme balíčky služieb pre každý typ a veľkosť stránok.

Firemná webstránka

je dynamickou a modernou webovou prezentáciou určenou pre všetky firmy, ktoré chcú týmto spôsobom prezentovať svoje produkty alebo služby.

E-shop

tvoríme podľa najnovších trendov, čím Vám zaručíme ich prehľadnosť a modernosť. Eshop s ktorým Vy budete radi pracovať a na ktorý sa budú Vaši klienti radi vracať.

SEO optimalizácia

Práve správne nastavené SEO Vám privedie najviac návštev tým, že Vás umiestni v popredných miestach vyhľadávačov.

Vyrátame Vám cenovú ponuku na mieru!

Vložením údajov súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.